SkipNavigation


ServiceNavigation

  • Nyheder
  • Kontakt
  • Alle medarbejdere
  • Tilmeld nyhedsbrev
  • English
  • Print
  • add this

Find en medarbejder

Ledelse

Dea Folden

Projektchef
dea@kbhmadhus.dk
Direkte: 22 14 72 79
Download vCard

John Kennedy

Økonomichef
john@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 79 41 49
Telefon: 40 90 91 09
Download vCard


Kommunikation

Maria Andersen

Brand- og kommunikationsansvarlig
maria@kbhmadhus.dk
Direkte: 27 43 42 43
Download vCard

Ida-Maj Fiskbæk

Kommunikationsmedarbejder
ida-maj@kbhmadhus.dk
Direkte: 50 25 65 23
Download vCard

Henrik Nielsen

IT-koordinator
hni@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 88 78 77
Telefon: 40 90 91 09
Download vCard

Mette Truelsen

Kommunikationsmedarbejder

Direkte: 28 72 28 31
Download vCard


Kursus

Kenneth Højgaard

Souschef og kursusansvarlig
kenneth@kbhmadhus.dk
Direkte: 60 80 07 08
Download vCard

Marianne Thejls

Projektmedarbejder
thejls@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 90 91 07
Download vCard


Mad som omsorg

Emma Peyron

Projektmedarbejder
emma@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 90 91 03
Download vCard

Maj Flindt-Larsen

Madpædagogisk iværksætter
maj@kbhmadhus.dk
Direkte: 20 21 93 91
Download vCard

Marianne Mollerup

Projektmedarbejder
marianne@kbhmadhus.dk
Direkte: 23 72 82 40
Download vCard

Rune Grevy

Kulinarisk rådgiver
rune@kbhmadhus.dk
Direkte: 26 46 55 88
Download vCard


Børn

Ayo Rossing

Programleder
ayo@kbhmadhus.dk
Direkte: 22 14 72 76
Telefon: 40 90 91 09
Download vCard

Anne Stald Møllmann

Vidensmedarbejder
annesm@kbhmadhus.dk
Direkte: 28 35 00 10
Download vCard

Heidi Hansen

Projektmedarbejder
heidi@kbhmadhus.dk
Direkte: 22 50 55 61
Download vCard

Kristina Tinggaard

Kulinarisk rådgiver
kristinat@kbhmadhus.dk
Direkte: 28 35 62 00
Download vCard

Lone Voss

Projektmedarbejder, omlægningsrådgiver
voss@kbhmadhus.dk
Direkte: 41 32 25 42
Download vCard

Martin Becker

Kulinarisk iværksætter
martin@kbhmadhus.dk
Direkte: 24 25 11 52
Download vCard

Trine Ring Olesen

Projektmedarbejder
trine@madhus.dk
Direkte: 53 55 83 29
Download vCard


Børnenes Madhus

Margrethe Leth Nielsen

Projektmedarbejder
margrethe@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 41 18 87
Download vCard

Rasmus Gøtsche

Projektleder, Børnenes Madhus
rasmus@kbhmadhus.dk
Direkte: 20 72 43 48
Download vCard


Økoløft og Madfællesskabet

Jacob Appel

Programleder
jacob@kbhmadhus.dk
Direkte: 22 11 19 00
Download vCard

Anette Berg Carlsen

Projektmedarbejder
anette@kbhmadhus.dk
Direkte: 53 37 86 02
Download vCard

Claus Grodal Olesen

Projektmedarbejder
claus@kbhmadhus.dk
Direkte: 40 96 09 60
Download vCard

Lotte Dantoft

Projektmedarbejder
lotte@kbhmadhus.dk
Direkte: 22 14 72 74
Download vCard

Marie Merrald

Projektleder
marie@kbhmadhus.dk
Direkte: 26 70 54 95
Download vCard

Pernille Nielsen

Projektmedarbejder
pernille@kbhmadhus.dk
Direkte: 28 11 28 38
Download vCard

Rita Ramona Høgh

Projektmedarbejder
Rita@kbhmadhus.dk
Direkte: 60 43 52 50
Telefon: 40 90 91 09
Download vCard

Ronny Isvik

Kulinarisk Iværksætter
ronny@kbhmadhus.dk
Direkte: 23 46 33 00
Download vCard


Københavns Madhus
  • Københavns Madhus
  • Bastbygningen
  • Ingerslevsgade 44
  • 1705 København V
  • kontakt@kbhmadhus.dk
  • +45 : 4090 9109